Pusulabet Para Çekme

Pusulabet Para Çekme

Pusulabet para çekme işleminin günün her anında yapıldığı bir site olarak hizmet veriyor. Geniş bir yelpaze de sunulan yatırım yöntemleri gibi çekim işlemleri de bu yöntemler ile yapılıyor. Sitede bulunan kazanç fırsatlarından yararlanmak, yatırım yapmak ve elde edilen kazançları çekebilmek için önce üye olunması gerekiyor. Pusulabet kayıt işleminin yapılmasının ardından ise açılan site hesabından ödeme işlemleri pratik olarak yapılıyor. Bu işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılması için de canlı destek kesintisiz olarak veriliyor. Site hesabınızda bulunan para çekme menüsündedir. Yani bulunan formda hangi yöntemi kullanacağınızı ve çekmek istediğiniz miktarı belirtmeniz istenmekte. Bunları belirttikten sonra ise işlemi onaylamanızın ardından sitenin finans ekibi hızlı bir inceleme gerçekleştiriyor ve yeterli bakiye olması halinde hesabınıza transferi gerçekleştiriliyor. 

Pusulabet Para Çekme Yöntemleri

Pusulabet bahis sitesi para çekme yöntemleri açısından diğer sitelerden daha fazla seçenek sunuyor. Yapılan çekim talebinin kısa sürede sonuçlanıyor olması da müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olmasını sağlıyor. 2018 yılında hizmet vermeye başladıktan sonra kazandırandır. Ayrıca yüksek oranları gibi ayrıca ödeme konularında hassas davranması ile de güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Güven konusunda önde olmayı başaran site bu şekilde de sektörde adını da gün geçtikçe daha çok duyuruyor. En çok tercih edilen yöntemlere yer veren site yeni yöntemler geliştirilmeye devam ettiğinde bunları da siteye eklemeye devam ediyor. Şu an için kullanılabilen yöntemler arasında şunlar yer alıyor.

  • Banka havalesi
  • Papara
  • Bitcoin
  • Payfix 
  • Kripto para

Pusulabet Para Çekim Limitleri

Pusulabet para çekme limitleri yüksek olmaması ile her ihtiyaç duyulduğunda site hesabında bulunan bakiyesini çekebiliyor. Site yönetimi her yöntem için para çekme alt limitini 100 TL olarak belirlemiştir. Birinci talep tamamlanmadan ikinci bir talepte bulunmamanız gerekiyor. Müşterilerinin güvenliğine üst düzey önem veren site sadece kendi adlarına olan hesaplarını kullanmalarına izin veriyor. Bu anlamda para çekmek için kendi hesabınızı kullandığınız takdirde sorun yaşanmayacaktır. Şüpheli bulunmayan işlemlerde site belge istemiyor ve işlem yoğunluğuna bağlıdır. Yani bir saat ile yirmi dört saat arasında bir sürede tamamlıyor. Fakat işlem ücreti ve komisyon almayan site çekilen tutarın net olarak hesabınıza geçmesini sağlıyor. Siteyi kullanma sırasında olduğu gibi finansal işlemleri yaparkendir.